ویژگی نردبان کابل

ویژگی نردبان کابل

درحقیقت، نردبان کابل، نوعی سازه ساختمانی است که به منظور کابل کشی و هدایت کابل در ساختمان ها استفاده می شود. از آن می توان هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی در ساختمان سازی، استفاده نمود. این نوع نردبان ها، به دلیل وزن سبکی که دارند، نسبت به سازه های دیگر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و در مجموع موجب ایجاد نوعی نظم و یکنواختی در اتصال کابل ها و سیم های ساختمانی می شوند. آن ها در انواع مختلفی طراحی و وارد بازار می شوند. در این راستا به منظور آشنایی بیشتر با این نوع سازه، می خواهیم بدانیم، ویژگی نردبان کابل چیست و شامل چه مواردی است؟

ویژگی نردبان کابل

بررسی ویژگی های نردبان کابل

از مهم ترین ویژگی های نردبان کابل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اتصالات بسیار مقاوم

استحکام و نصب آسان: چندین دهه است که این ویژگی قابل اعتماد نردبان کابل است. فرقی نمی کند که آنها پرچ شده، چسب خورده یا جوش خورده باشند. یک نکته مهم در مورد آن ها این است که جهت ساخت و طراحی هر یک از اجزای سازنده آن ها، کاملاً فکر شده و در مکان مناسبی قرار داده شده تا مصرف کننده به راحتی بتواند از آن استفاده نماید.

 

طراحی منحصر به فرد: به لطف طراحی خاص در ساخت نردبان کابل، موجب شده در حین استفاده، آنها بتوانند فضای نصب بیشتری و گزینه های نصب انعطاف پذیرتری را برای نصب عمودی یا افقی ارائه دهند.

استفاده از نردبان کابل

علاوه بر جوشکاری ماهرانه و نصب درست هر ریل، برخورداری از سوراخ های ایجاد شده در هر طرف ریل های این نردبان، موجب شده کاملاً متناسب با نیازهای انواع تاسیسات صنعتی باشد. پله ها را می توان از هر دو طرف با استفاده از گیره های همسان متصل کرد. این بدان معنی است که فضای نصب می تواند به طور کامل مورد بهره برداری قرار گیرد، از آن جایی که غالباً نردبان های باریک بسیار مناسب هستند، لذا این امر باعث کاهش هزینه ها می شود. این نردبان ها در انواع مختلف از قبیل، فولاد ضد زنگ، نوار گالوانیزه، گالوانیزه گرم و آلومینیوم ضد زنگ موجود هستند و بسته به نیاز افراد، مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این، در حال حاضر، نردبان های جدیدی طراحی و ساخته شده اند که می توانند با پوشش پودر از جنس آلومینیوم ساخته شوند و بسیار کاربردی عمل کنند.

 

برخورداری از اتصالات کاملا منطبق شده: اتصالات سیستم نردبان کابل، در حین نصب روی هم منطبق می شوند تا سیم کشی و هدایت کابل به آسانی صورت گیرد.

 

دستکاری آسان: شعاع استاندارد بهینه شده برای این نوع سیستم، 300 میلی متر به جای 490 میلی متر است و این امر باعث می شود اتصالات جمع و جورتر باشد و در نتیجه کار با آنها برای افراد راحت تر باشد. هم چنین شعاع 600 و 900 میلی متر نیز در صورت درخواست و نیاز افراد، موجود است.

 

انعطاف پذیری برای عملکرد بالا: ریل های جانبی در حین اتصال به این سیستم را می توان با توجه به زاویه و موقعیت مناسب آن، تنظیم کرد. در حقیقت، مجموعه نردبان های کابلی، سیستم کاملی از عناصر، لوازم جانبی و سیستم های تعلیق را ارائه می دهند. اندازه های زیادی با شعاع متنوع و زاویه های مختلف برای نصب کاملاً متناسب این سیستم ها، با شرایط خاص در دسترس است. به طور خاص برای پاسخگویی به سخت ترین الزامات از نظر ایمنی، دوام و قابلیت اطمینان، آن ها به گونه ای طراحی شده اند که نیازهای سازه های ساختمانی را برطرف کنند.

مزایای موثر استفاده از نردبان کابل

مزایای موثر استفاده از نردبان کابل

  • افزایش ایمنی برای همه بارها

یکی از مزایای موثر استفاده از نردبان کابل، این است که آن ها ظرفیت بیشتری را برای بارهای سنگین تا 100 کیلوگرم در متر ایجاد می کنند. این بدان معناست که شما می توانید تعداد بسیار زیادی کابل را حمل کنید و این امر می تواند یک راه حل ایده آل برای پروژه های بزرگ باشد و خیال افراد را از این جهت آسوده می کند.

نردبان ها با لبه های صاف و نورد شده باعث افزایش مقاومت و ایمنی در هنگام نصب می شوند.

ساختار باز نردبان ها، بازرسی بصری و نگهداری کابل ها را آسان می کند، افزایش دمای کابل را محدود می کند و میزان گرد و غبار را به حداقل می رساند.

 

  • نصب کارآمد

یکی دیگر از مزایای حائز اهمیت در استفاده از نردبان کابل، این است که به طور قابل توجهی زمان نصب و هزینه های مواد را کاهش می دهد، ریل های سوراخ دار، سیستم اتصال یکپارچه در همه بالابرها، کیت های اتصال، تعمیر سریع مهره و پیچ و غیره، همه این موارد موجب شده، امکان نصب کارآمد را برای این سیستم فراهم کند. از لوازم جانبی بیشماری می توان برای ایجاد تنظیمات متعدد در این سیستم، جهت سهولت نصب استفاده کرد، از قبیل، بالابرهای محدب و مقعر و غیره

 

برای برآوردن نیازهای پروژه ای افراد، راه حل های ساخت ویژه جهت استفاده از نردبان کابل، ارائه شده است. تیم مهندسان مجرب در این حوزه، همواره آماده ارائه خدمات به مصرف کنندگان هستند و به گونه ای آموزش دیده اند تا قادر به ساده سازی فعالیت های مرتبط با تهیه مواد در فرآیند ساخت باشند. آن ها صفحات فولادی، سینی کابل و نردبان کابل، سپر حرارتی، لوله کشی و مخازن از پیش مونتاژ شده را خریداری کرده و مستقیما در اختیار مشتری قرار می دهند تا به راحتی در پروژه ساخت، شما بتوانید از آن ها استفاده کنید. هم چنین آن ها ساختارهای پیش ساخته شده را با کیفیت بالا و متناسب با بودجه شما ارئه می دهند، لذا از این جهت، خیال مشتری برای استفاده از این سیستم در پروژه های ساختمانی، آسوده است.

 

نتیجه گیری:

همان طور که می دانید، بسیاری از مهندسان و معماران ساختمانی، به منظور هدایت کابل و سیم کشی موثر در ساختمان خود، از نردبان کابل استفاده می کنند که از ویژگی های موثر نردبان کابل این است که موجب شده حمل و نقل هزاران قطعه ساخته شده را کنترل کند و از ورود ایمن و مطمئن کابل به پروژه های ساختمانی اطمینان حاصل کنند، لذا، در اینجا، تعهد به ارائه راه حل های انعطاف پذیر، امری بسیار ضروری است که باید بدان توجه نمود.

پیشنهاد ما به شما

استاندارد نردبان کابل

استاندارد نردبان کابل   لیست قیمت نردبان کابل | سینی کابل آریا : استاندارد نردبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonارتباط با مدیر فروش